Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyáltalán van olyan OKJ-s...

Egyáltalán van olyan OKJ-s képzés, amivel el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvasom, hogy semmit nem érnek...


Más fórumokon, meg hogy diplomával sem könnyebb elhelyezkedni.


Na most, hogy van ez?


2012. jan. 31. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy semmivel nem könnyű elhelyezkedni.Nekem vannak szakmunkás ismerőseim és ők sem tudtak elhelyezkedni itthon , végül segítettem nekik egy külföldi munkahelyet összehozni és most elégedettek.És az ő szakmájuk nem rossz , van köztük hegesztő , esztergályos , cukrász és egyikük sem kellett Magyarországnak , ahova kellett volna ott meg nevetségesen alacsony volt a fizetés.Körülbelül ugyanez az okj és a diplomás végzettségűekkel is.
2012. jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sztem önmagában nem elég


ha van hozzá gyakorlat -->(ördögi kör-nincs gyakorlat-nem vesznek fel-nem is lesz gyakorlat..), meg mondjuk nyelvtudás (nameg nem árt egy kis protekció se) akkor könnyű

2012. jan. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én azért jelentkeztem okj suliba hogy ez egy kezdő lökést adjon nekem, hogy megtanuljak modellezni és ezt később továbbfejlesszem, hogy utána el tudjak helyezkedni
2012. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat. Én is felsőszintű infót akarok, rendszergazdaira gondoltam, vagy szoftverfejlesztőnek... Csak az a baj, hogy nincs pénzem fősulira...
2012. jan. 31. 21:50
 5/5 anonim válasza:
Én azt mondom erre,(éni s most fogok továbbtanulni) hogy diákhitelt semmiképp ne vegyél fel,inkább keress munkát egy évig keress pénzt,és utána sem késő tanulni!Illetve az összes lehetséges támogatást keresd meg,hogy neked mi járna,mindent!
2012. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!