Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van egy érettségim. Most hova...

Van egy érettségim. Most hova tovább?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem, átlagos eredménnyel. Egy félévet eltöltöttem egyetemen, de hála pár kedves tanárnak ki lettem ejtve (Bsc). Most merre tovább? Mit tanuljak amivel el is lehet valahogy helyezkedni, és nem a minimálbéren kell tengődnöm? OKJ? Szakma? Másik egyetem? Szeretnék minél előbb végezni tanulmányaimmal hogy munkába állhassak. Apám halála miatt alig van pénzünk ,tele tartózásokkal.
2012. jan. 31. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Dolgozz. Vagy tanulj. De ha nem megy a tanulás azt nem a tanárokra kell fogni.
2012. jan. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most is dolgozom, de csak diákmunka mellette tanulok (megy a tanulás, nem trollkodást kértem, hanem tanácsot mit érdemes tanulni, miből van hiány)... érettségivel semmibe veszik az embert, szeretnék tanulni, de nem tudom mit és hol.
2012. jan. 31. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:
OKJ. Felszolgáló, bolti eladó, üzletvezető, pszichiáter, cukrász, fogtechnikus, rendezvényszervező, óvónő, ápoló. Bármit lehet ott is tanulni.
2012. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!