Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szobafestő, tapétázás és...

Szobafestő, tapétázás és mázolás suliba vagyok és tapétázás 6. ik tételét sehol sem találom többit megcsináltam, de ez nem megy. Ha valakinek esetleg meglenne megköszönöm.6. tétel Nehéztapéta alkalmazásakor mikor kell alkalmazni az erősitő sávokat?

Figyelt kérdés
Jövőhét szerdára kellene megcsinálni és még megis kellene tanulni nagyon szépen köszönöm elöre is szép napot mindenkinek
2012. febr. 1. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Apum szobafestő, és ő azt mondta, hogy akkor, ha rossz a fal szerkezeti minősége(ha gyenge a vakolat vagy a vakolaton lévő festékréteg, ez esetben kötelező a vakolat erősítő folyadék felvitele a falra, plusz az erősítő sávok használata).
2012. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
[link] Előző vagyok, még ezt találtam, remélem segít.
2012. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a linket énis meg találtam meg ott csak a tételsorok vannak fent elég nehéz lesz kidolgozni 2 oldalas kb majd csak sikerül azért köszönöm
2012. febr. 2. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Kissé (nagyon) megkésve, de eltudom küldeni a tételeket e-mailben. (Munkavédelem, tapétázás, vállalkozás ismeret stb, ha kell)
2012. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kucskár válasza:
kink vanak meg a festő vállalkozás tételek 12 13 14 és 15 és elöre is köszönöm
2012. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!