Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Marketing vizsga! Melyek a...

Marketing vizsga! Melyek a helyes válaszok?

Figyelt kérdés

2.éves fősulis vagyok és marketing tárgyból jövő héten megyek vizsgázni. keményen készülgetek, eddig nem gondoltam h.nehéz lehet, mert érdekel és logikusnak tűnik a tárgy.de eddig egy vizsgán se kapott senki!!!4-nél jobb jegyet,pedig a tanárnő nem a szivatós fajtából való és nem vagyunk egy hülye csoport...


csak karikázós kérdések vannak,de némelyik elég becsapós és elbizonytalanodtam...lehet h.ami nekem és a többieknek logikus az mégse úgy van.ezért születnek gyenge jegyek..amúgy P. Kotler könyvből tanulgatok...


ezekre a kérdésekre emlékeztek a többiek...:


1.

Melyik tényező nem befolyásolja a vásárlási döntéseket?

1.kor 2.nem 3.életmód


szerintem mindhárom,nem tudok választani:(


2.

Női munka,emancipáció megjelenése óta a fagyasztott élelmiszerek piaca egyre bővül és egyre népszerűbb:

minek mondható ez a jelenség?


1.szeszély 2.trend 3.megatrend


megatrendre gondolok mert globális jelenség...



3.Kormányzati piacra mi NEM jellemző?

1.szűkös költségvetés 2.bürokrácia 3.magyar termékek előnyben részesítése


én a 3.ra gondolok,márcsak a multik miatt is..de lehet .nem jó...a kormányzati piacon van bürökrácia?miben nyilvánul meg?


4.Friss házasok vásárlási szokásaira mi NEM jellemző?


1.nagy kiszerelések vásárlása 2.szabadidő hasznos eltöltése,kulturálódás 3.márkahűség


szerintem egyértelműen az 1. a jó válasz



ha valamelyikkel nem értetek egyet légyszi írjatok és magyarázzátok is meg...


köszi előre is ha segítetek,teljesen bizonytalan vagyok...azt hittem jól tudom az anyagot de ezek szerint elbíztam magam...:(


2009. máj. 31. 15:25
 1/3 A kérdező kommentje:
a friss házasos(utolsó) kérdésnél mi JELLEMZŐ nem mi nem jellemző a kérdés:)
2009. máj. 31. 15:27
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az 1.) a korra gondolok! Azért, mert a nem azért nem, mert egy férfi tampont, betétet nem vásárol. Az életmód, azért nem mert méregdrága dolgokat nem vesznek szegények, és fordítva.

A 2. veled értek egyet!

A 3.ast őszintén NEMTUDOM!

4.-esnél énis azt választanám!

2009. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az 1.nél én is a kor és a nem közt vacilálok...de végülis a kor is befolyásol nem ugyanazt veszi egy 50 és egy 15 éves....hmmmm..biztos van ebben valami csavar...
2009. máj. 31. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!