Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy iskolai jogikérdéssel...

Egy iskolai jogikérdéssel fordulnék hozzátok. Ti mit csinálnátok? Bővebben alul.

Figyelt kérdés
A mai napon történt az eset.Az első padban ültem,de a könyveim és a snusom(egy dohánykészítmény, az alsó ajak és fogak közé kell betenni.Nikotint tartalmaz,semmiféle illegális anyagot nem) pedig a hátsó padon.Na már most,az én kedves osztályfőnököm,ezt el vette tőlem(lopás), azzal az indokkal,hogy ő ezt nem ismeri és felhívja édesanyámat.(18 elmúltam, anyám tudja,hogy snusozok) Kicsit belenéztem az iskolai házirendbe és sehol nincs leírva,hogy nem lehetne ez a készítmény az asztalomon. Tudnátok jó érveket felsorolni a tanár ellen, ha holnap az igazgatónak ezt el szeretném mesélni?(jogi érveket)
2012. febr. 2. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A baj az ezzel, hogy nem vihetsz dohányterméket közoktatási intézménybe, így még ha kidobta volna, akkor is igaza van...Sajnos a mai tv-ek a dohányosok ellen vannak....
2012. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jajj még mindjárt sajnálom szegény kis dohányosokat
2012. febr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg majd téged te szemétláda....
2012. febr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmm.Érdekes, de akkor ilyen alapon egyesével kipakoltathatnák az összes dohányos zsebét is, mielőtt belépnek a tantermekbe...
2012. febr. 11. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!