Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matematika magántanárt keresek...

Matematika magántanárt keresek, lehetőleg olcsó áron (1000-2000Ft. Között), Budapest területén. A 2. ker. Ben lakom (tehát jó lenne ehhez közeli. )?!

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok Pestit, ezért bocsi. Vidéki vagyok, és itt is drágább azért, nem tudom, Pesten minden drágább, egyáltalán létezik ott ilyen áron magánóra? Egyébként sulis tanárokat keress, akár a saját tanárod is korrepetálhat, vagy nálunk pl volt kitéve ilyen letépős szórólap sokszor, hogy valaki vállal. Vagy sok embert láttam még kiírni Facebookra, hogy xy tárgyból magántanárt keresnek, akár egyébként ismerős is átvehet veled egy-egy anyagot, aki érti:)
2012. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze létezik. Nekem most van egy 2500Ft/óra.De sajna nem túl jó :S
2012. febr. 4. 11:46
 3/5 Mátyás3 ***** válasza:

Heló


Én másodéves mérnökhallgató vagyok (BME, mechatronika), és szoktam matekot tanítani embereknek eddig főleg ismerősöknek, ismerősök ismerőseinek. Ha középiskolai matekról lenne szó és még aktuális és érdekel írj levelet nyugodtan.

üdv

2012. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hányadikos vagy? kell még matektanár?
2013. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én vállalok matematika korrepetálást több éve tanítok, alsó és felső tagozatosokat és középiskolásokat is, 1300 az óradíjam, és házhoz megyek Budapesten! 06 30 596-9801
2013. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!