Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Őszi érettségire jelentkezés?...

Őszi érettségire jelentkezés? Nappali OKJ-n vagyok

Figyelt kérdés
Javítani szeretnék történelemből, a sulimban nem szokott őszi érettségi lenne, ezért gondolom máshol leszek, de a suli elintézi nekem majd a jelentkezést? És ha már jelentkeztem, tudatnak majd a szóbeli témakörekkel/tételekkel?

2012. febr. 4. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ősszel nem minden iskola szervez érettségit. Augusztus végén fel szokták tölteni az Oktatási Hivatal honlapjára (www.oh.gov.hu), hogy az őszi időszakban melyik iskolákban jelentkezhetsz érettségire. Odamész, ott adnak jelentkezési lapot, azt kitöltöd, aláírod és kész. Általában szept. 5-e szokott lenni a jelentkezési határidő, de ne az utolsó nap menj, mert vmi papírok miatt lehet hogy többször vissza kell menned. Majd levélben fognak értesíteni, hogy melyik iskolában kell érettségizned, és mikor.
2012. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ezeket tudom :) pont ezért írtam h az enyémben sosem szokott lenni őszi érettségi (ugyanoda járok OKJ-ra, ahol érettségiztem)

de úgy tudom, h a suli attól szokta intézni.

2012. febr. 5. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Sajnos nem :) én előrehozott érettségit csináltam ősszel, és mivel az iskolám nem volt vizsgaszervező suli, semmit nem csináltak, csak elküldtek hogy nézzem meg a linket, és válasszak ki magamnak egy sulit onnan.

2012. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!