Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha bejelölt...

Mit csináljak, ha bejelölt Facebookon egy igen részrehajló tanárom?

Figyelt kérdés

Nem akarom visszajelölni! Nem is bírom a tanárt, ráadásul tipikusan "pofára"-osztályzós tanárról van szó. Engem egyébként elvileg kedvel, de én nem bírom az ilyen tanárokat.


Nem akarom visszajelölni, mert semmi kedvem, hogy olyat lásson meg, amihez nincs köze. Nem vagyok nagy fb-párti, kifejezetten nem szeretem, de azért így is elég sokat látogatom és sok mindent közzéteszek. Olyanokat is, amikhez egy tanárnak nincs köze.

A matek-info tanárunk (aki csak pár évvel idősebb nálunk) sokkal haladóbb és normálisabb gondolkodásmódot képvisel: egyszer kifejtette nekünk, hogy ő megtiszteltetésnek és a bizalom jelének veszi, ha bejelöljük, de ő maga nem jelöli be egyik diákját sem, pontosan ezért a dologért. Mert ha bejelöli, akkor onnantól kezdve a diáknak bunkóság elutasítania, ezért kénytelen visszajelölni, de akkor viszont látni fogja a magánéleti és egyéb dolgait.


A tanár kifejezetten sértődős fajta, ezt tudni kell róla. Mit tegyek?


2012. febr. 4. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

figyelj már, sokan éheznek, fáznak és megfagynak éppen...

szóval jelöld vissza, vagy utasítsd el, vagy töröld magad facbúkról

azt csináld ami neked tetszik

ha elutasítod, így tudomására hozhatod, hogy nem szívleled..

na mi van nyuszi vagy ezt megtenni mi?

bezzeg a jópofizás neked is nagyon megy lefogadom

:)

2012. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jelöld vissza,mert ha pofára osztályoz kieshetsz a kosárból.
2012. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"bezzeg a jópofizás neked is nagyon megy lefogadom

:)"


Tévedsz :)

2012. febr. 4. 17:50
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
itt már nincs mit tenni, le kell feküdnöd vele.
2012. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is jelöld vissza. Én sem szerettem ha nyaliznak és hízelegnek a tanárnak, sőt kifejezetten szánalmasnak tartottam. Később rájöttem, hogy az életben néha csak így lehet boldogulni. Hogy a megfelelő embernek mondjuk a megfelelő dolgokat.


Ne haragítsd őt magadra, egyszer még szükséged lehet a jóindulatára.

2012. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

" Szerintem is jelöld vissza. Én sem szerettem ha nyaliznak és hízelegnek a tanárnak, sőt kifejezetten szánalmasnak tartottam. Később rájöttem, hogy az életben néha csak így lehet boldogulni. Hogy a megfelelő embernek mondjuk a megfelelő dolgokat.


Ne haragítsd őt magadra, egyszer még szükséged lehet a jóindulatára."



Ne haragudj, én ebben nem hiszek. Hiszek abban, hogy kell egy egészséges fokú általános tisztelet mindenki felé, aki megérdemli, s ezen túl, akit kedvelünk, annak lehet bókolni, ellenszolgáltatás elvárása nélkül. Lehet szívességeket tenni valakinek, de akkor az oda-vissza -játék. Azt, hogy valaki nyalizzon csak a maga érdekében, azt undorítónak tartom, és azt is ha valaki így jut "feljebb".


De mindegy, visszajelölöm. Visszautasítani nem szoktam senkit, aki bejelöl, kivéve ha valami haragosomról van szó. Majd ő megbotránkozik a dolgaimon, ha akar:D

2012. febr. 5. 10:25
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja! Eszembe jutott közben a megoldás! Ha visszaigazolom és utána letörlöm, akkor ő azt nem látja, nem?:D
2012. febr. 5. 10:31
 8/10 anonim válasza:

Ha törlöd az ismerőseid közül, arról valóban nem kap semmilyen értesítést. De előbb-utóbb szerintem észreveszi, hogy már nem szerepelsz az ő ismerősei között.


De hogy válaszoljak az kérdésre is: én is a visszaigazolás mellett döntenék a helyedben. :) Főleg azért, mert amint írtad, pofára osztályozós tanár.

2012. febr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Még annyit, hogy ha mindenképpen el szeretnéd távolítani az ismerőseid közül, akkor ne töröld, hanem inkább tiltsad le! Így nem fog látni utána, bár te sem őt és rád sem fog tudni keresni. Előző voltam.
2012. febr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg jelöld vissza, de utána meg állítsd be úgy h ne lássa a kiírásaidat.
2012. febr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!