Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek tetszik az angol nyelv?

Nektek tetszik az angol nyelv?

Figyelt kérdés
csak azért kérdem mert én nem tudom tetszik nekem az irodalmi nyelv (Shakespeare,stb.) de olyan nehéznek tűnik
2012. febr. 5. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik,és személy szerint nem találom nehéznek.

Sokkal könnyebb,mint a német.

2012. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Imádom!!!
2012. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és szerintetek mi a szépsége?
2012. febr. 5. 21:41
 4/8 A kérdező kommentje:
mármint hogy számotokra miért szép?
2012. febr. 5. 21:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Én rühelltem anno az angolt... de nagyjából megszerettem. Logikus, és egyszerű, épp ezért könnyű tanulni, sok helyen hasznosítható és a hangzása sem olyan rossz... mondjuk az olasz szebb :D
2012. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én régen szerettem de már kezdem egyre jobban utálni
2012. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és miért?
2012. febr. 9. 19:11
 8/8 anonim válasza:

Én általánosban tanultam meg angolul. Most vagyok tizedikes és nem rég kellett egy különbözeti vizsgát csinálnom, ezért egész nyáron németet tanultam. Plusz a nyáron voltam Olaszországban nyaralni és egy picit olaszt is tanultam.

Ezek után szerintem az angol a legjobb és ezt szeretem a legjobban. Könnyű, de ahogy tanulod kezd bonyolodni. Van benne egy csomó hülye igeidő (a múltban, a jelenben és a jövőben is van asszem 3-4)

A német annyiban jobb, hogy nincs ilyen sok igeidő, de sokkal bonyolultabb a nemek és a toldalékok miatt.

2012. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!