Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi.hu kezelése, dokumentumo...

Felvi.hu kezelése, dokumentumok feltöltése. Hogy kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni a fent említett oldallal kapcsolatban. Az oldalra felregisztráltam. Az e-felvételinél kértem egy kódot, amit meg is kaptam emailben. Miután beléptem, megjelentek az adatok, amiket ki kell töltenem.

Namost, 4 kategóriába van beosztva az egész. Az egyik a jelentkező adatai. Ez oké, megvan. 2. a jelentkezés. Ez is megvan, mivel felsőfokú tanulmányom nincs, ezért az nem kell. Na, de ami most jön, az a gáz.

Tehát, maradt olyan h a jelentkező eredményei. A középiskolai eredménynél nincs meg az évvége, ezért gondolom azt később meglehet csinálni. H miből érettségizek, megint megvan, és h lesz e többletpontom, ok. De dokumentumot hogy tudok csatolni? Azt látom h mit kéne, mert kivan írva, de nem tudom hol kell újat hozzáadni. Vki megtudná nekem mondani?

Vmint az utolsó, a felvételi kérelem érvényesítése. Ezt az Ügyfélkapunál tudom megcsinálni? Mert be kell fizetni 9000 ft-ot, de nem átutalással lesz. És majd ez jelzi az OH-nak, h én befizettem?


Köszönöm előre is a segítséget!


2012. febr. 7. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is a testreszabás menüpontban válaszd ki, hogy elektronikusan töltöd fel a doksikat, vagy inkább postán küldöd. Ha elektronikusan, akkor a feltöltendő dokumentumokat vagy beszkenneled, ha van szkennered, vagy ha nincs, akkor csinálsz róla egy jóminőségű fotót, és azt töltöd fel.

Illetve szintén a testreszabás menüpontban választhatod ki, hogy hogyan hitelesítesz: ha van Ügyfélkapu regisztrációtok, akkor érdemes azzal, de ha nincs, akkor választhatod a hitelesítő adatlappal való hitelesítést.

Illetve szintén ugyanitt választhatod ki azt is, hogy bankkártyával online fizeted be a jelentkezési díjat, vagy átutalással, máshogyan nem tudod.

2012. febr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!! Mostmár tiszta!! :D
2012. febr. 8. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!