Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most tényleg nem lehet érettsé...

Most tényleg nem lehet érettségizni közgazdaságtan és marketingből?

Figyelt kérdés

A múlthéten elvileg kitalálták hogy országszerte nem lehet érettségizni közgáz-marketingből, és én pedig abból akartam.

1,5 év tanulás után beadják hogy nincs rá lehetőség.


Most olyan lehetőségem van hogy 3 hónap alatt megtanulok egy másik tantárgyat(ami 4 éves anyag), és ahogy tanulgtom arra jövök rá hogy k**vára nem érdekel, vagy földrajzból érettségizek. Na de ez nem lényeges, csak gondoltam leírom.


Na szóval, van arra lehetőség hogy a közeljövőben leérettségizzek közgázból?


2012. febr. 7. 17:11
 1/1 lillus1989 válasza:

szia


tényleg nem lehet, én abból érettségiztem kb. 5 éve.

ha rám hallgatsz akkor csak közgázból mész. egyébként csak annyi a külünbség hogy nem 40 hanem 20 tétel van szóbeli. mert csak közgáz van, marketing nincs. szóval jobban jársz.

vagy ha marketingból akarsz akkor kereskedelem-marketingből menjél. de én csak a közgázt javaslom

2012. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!