Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy győzhetném meg anyukám h...

Hogy győzhetném meg anyukám h magántanuló lehessek?

Figyelt kérdés
Anya nem engedi, de ha már felhozom már akkor is kiborul azt mondja h szó sem lehet róla(azt mondta ha majd milliomosok leszünk csak akkor -.- nem értem hisz ha valaki magánsulis nem kell érte fizetni nem ?)... Nem jövök ki az o.társaimmal elég csendes vagyok nem tudok velük beszélgetni próbálok de az olyan erőltetett, meg hát nem egy olyan személy van akik minden napomat el tudják rontani mert folyton beszólogatnak stb... meg hát most járok pszichológushoz mert van egy két olyan dolog amit nem tudtam feldolgozni, és most nekem ezek az o.társak nem igazán hiányoztak h itt bunkózzanak velem. Arra is gondoltam h megkérem a házi orvosom h írjon anyunak levelet vagy fogalmam sincs szerintetek ?
2012. febr. 7. 20:58
1 2
 1/14 Silber ***** válasza:
0%

A gondolkodásmód alapján (nem sértő hangnemben) feltételezem hogy elég fiatal vagy még.

A "majd ha milliomosok leszünk" mondatot úgy kell értelmezni, hogy majd akkor lehetsz magántanuló ha megteheted a sok pénz miatt, hogy buta és oktalan maradsz az életed végéig, mert nem jársz iskolába. Attól hogy nem jössz ki a többiekkel nem szabad feladni a tanulást, mert most lesz 5-6 rossz éved, de a következő 50-60 ne teljen rosszul emiatt.

2012. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. De én itthon is tanulnék, szóval nem értem mért nem lehetnék az... amelyik suliba most járok az elég gyenge szóval nagyon minimálisat kérnek tőlünk szóval amit tőlem kérnek azt még jóformán tanulás nélkül is tudom, csak hát az osztálytársaim nagyon bunkók és tiszteletlenek a tanárokkal szemben a tanárok nem tudnak egy rendes órát leadni mert ezek a gyerekek olyat is megengednek maguknak h galacsinokkal dobálják a tanárt... és ezek miatt a tanárok nem kedvelnek minket így engem sem vissza kérdezem h mit is mondott elöbb mert nem hallottam az osztály miatt olyan hangosak (első padban ülök) és nem azt mondja nem érdekli miért nem figyeltem -.-
2012. febr. 7. 21:09
 3/14 Silber ***** válasza:
25%
Akkor sem az a megoldás hogy magántanuló leszel, hanem hogy átmész másik iskolába.
2012. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező, a középiskoládat te választottad. Nem most kellene sírni, hanem két éve kellett volna gondolkodni, és tanulni.
2012. febr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Ez azért nem így megy, az hogy antiszociális vagy, nem jó indoklás, nem is fogadják el.

Ha a sulival van bajod, íratkozz át másikba.

Azzal meg, hogy elmenekülnél, csak annyit érnél el, hogy életképtelen leszel egész életedre, és sehova nem tudsz beilleszkedni. Mindenki ismer olyat, aki bántja, csúfolja, piszkálja, mégse bújik haza, hanem kiáll magáért.

Anyádnak igaza van, próbálj meg felnőtt módon gondolkodni inkább.

2012. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
menj másik suliba. nem láttam még senkit, aki magántanulóként leérettségizett. kivéve a tényleg milliomosokat, mert tudták fizetni a 2000 ft/ ora matekot, angolt, irodalmat, fizikát.. ha anyádnak van heti 40ezre, és te szemrebbenés nélkül kiszívnád a tárcájából, akkor hajrá. menjél át másik iskolába. nem az a megoldás, hogy elmenekulsz a problémák elol, hanem az, hogy megoldod oket. de nem akarásnak nyogés a vége.
2012. febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó !!!

Én magántanulóként kezdtem a középsulit, 9. osztályt sikeresen végeztem, aztán a következő évben a 10. osztályt decemberben befejeztem, mert akkor voltak a féléves vizsgáim és én az egész éves anyagot megtanultam, és 3 hónap alatt "kijártam" a 10.-et, a 11.-et pedig ugyan így. Majd következő évben a többi osztálytársammal sikeresen leérettségiztem, minden tantárgyból 4-est kaptam, kivéve matematika, mert az sose ment igazán.

ÉS AZT MIND ÚGY, HOGY SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN NEM FIZETÜNK MAGÁNTANÁRNAK, én magam otthon tanultam, mindenféle segítség nélkül...


Szerinted aki magántanuló, az hülye is?

2012. febr. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

* fizettük. elnézést a hibáért.

Most pedig az orvosi egyetemre készülök...

ja, és sosem fizettünk le tanárt, vagy ilyesmi... Ez mind a saját szorgalmamon én önfegyelmemen múlt.

2012. febr. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
utolsó: nagyon ügyes vagy, és bocsánatot is kérek tőled, de egyébként arról beszélek, amit én láttam/ látok. egyszerűen akkora divat lett most ez a magántanulóskodás, hogy napi 65 ilyen kérdés jön, és a többség tényleg lecsúszik a lejtőn, és 18 éves kora után estin fejezi be, vagy valami másik alternatív módon.
2012. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
csak azért akarnak azok lennie, mert hű de jó, nem kell iskolába járni - természetesen akinek normális indokai vannak, az más - de mindenki azthiszi, hogy ezt a hallgatói jogviszont már osztogatják, mint a cukorkát, felhígul tőle előbb vagy utóbb az oktatás.
2012. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!