Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyenkor még kaphatok felmenté...

Ilyenkor még kaphatok felmentést, vagy mit lehet kezdeni ezzel a tanárral?

Figyelt kérdés

Szeretnék felmentést kérni, vagy valamit csinálni az egyik tanárral az iskolában, mert egyedül az ő óráján nem értek semmit. Félévkor is 4.5-re álltam és csak 2-est adott. Ma is nem tudtam egy szót kiejteni és máris kiküldött az óráról mert állítása szerint ezzel zavartam az óra menetét. A szüleim is beszéltek már vele, én is, az osztály főnököm is, de semmi változás nincs.

Már elgondolkoztunk azon is, hogy iskolát váltok, de nem szeretnék, mert alapvetően nagyon jó suli és szeretem is.

Járok magántanárhoz is, ott rendesen megtanulom az anyagot, mert elmagyarázza érthetően, de a tanár nem.

Szerintetek mit lehet csinálni? Érdemes felmentést kérni? Vagy mit csináljak?


2012. febr. 9. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes. Minél előbb kérd, aztán majd teszel osztályozóvizsgát.
2012. febr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Mindenképpen lépj! Én anno elkövettem azt a hibát, hogy nem tettem semmit (hasonló helyzetben voltam mint Te). Nagyon megszívtam és azóta is annak a levét iszom.
2012. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!