Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pontszámító kalkulátor?

Pontszámító kalkulátor?

Figyelt kérdés
a pontszámító kalkulátor az eduline-on és a felvin nem ugyanazt a pontot hozza ki, noha ugyanolyan eredményeket írtam be. most akkor melyiknek higgyek?

2012. febr. 9. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A felvis-nek. Az eduline-os nem tudom, mi a franc, de már ott lűtszik, hogy sz*r, hogy nem is nézi, melyik érettségit kellene beszámítani. A felvis figyelembe veszi, hogy melyik szakhoz melyik érettségi fontos, míg a felvis egy olyan pontszámot ad ki, amelyet aligha tudnál használni, hiszen minden többletpontot és érettségi pontot összad. (miközben pl. lehet, hogy egy emelt szintű érettségiért nem is kapnál pluszpontot adott szakon, hiszen a középszintűtd beszámításával többet érnél el)
2012. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ:)
2012. febr. 9. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy ideoffolok,de ez a felvis pontszámító kalkulátor elképzelhető,hogy alul csak azokat az iskolákat adja ki,ahova van esélyem bekerülni? Mert tuti,hogy nincs ott mind!
2012. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát elég sok suli van ott, de azt nem tudom hogy ez e az összes. én megtaláltam ami engem érdekel, szóval annyira nem is néztem
2012. febr. 12. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!