Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Hol tudtok...

Egyetemisták! Hol tudtok legjobban tanulni/hogyan?

Figyelt kérdés

Sokaktól hallottam, hogy a könyvtárban szeretnek, mert ott nincs ami elvonná a figyelmüket.

Én a vonaron szeretek és tudok jól tanulni, szerintem szintén ebből az okból

Ti hogy vagytok vele? Hol és hogy készültök a vizsgákra?



2012. febr. 11. 21:18
 1/2 ava87 ***** válasza:
100%
Nekem az eredményes tanuláshoz az kell, hogy érezzem, már nincs sok időm :) Hiába állnék neki szép kényelmesen, az nem marad meg, de ha csak pár napom van, akkor sokkal jobban megy, és mindegy, hogy hol vagyok. Amúgy itthon szoktam tanulni, és főleg éjjel (ez is fontos, nekem nagyon kell, hogy kint már sötét legyen). Meg én szeretek úgy tanulni, hogy fel-alá mászkálok, és hangosan mondogatom a dolgokat (bár ez a külső szemlélők számára elég idegesítő tud lenni).
2012. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én olyan helyen szeretek tanulni, ahol jó sok hely van (egy nagy íróasztal) és lehetőleg csönd legyen. és ha igazán hatékonyan akarok tanulni, akkor nem árt ha nem tudok kapcsolatot teremteni a külvilággal és minél kevesebb cucc van, ami el tudja vonni a figyelmem:)
2012. febr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!