Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért kér a felvi.hu érettségi...

Miért kér a felvi.hu érettségi bizonyítványt, amikor még nem is érettségiztem?

Figyelt kérdés

Próbálnám felhívni az ügyfélszolgálatot, de egyfolytában foglalt.

Elektronikus jelentkezésnél a "dokumentumok" nál kéri az "érettségi bizonyítvány"omat is, de még nincs, hiszen idén fogok érettségizni. Mondjuk tavaly csináltam előrehozottat, de én arról csak egy törzslapkivonatot kaptam, amit nemrég be is kellett adni a suliban.


2012. febr. 12. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kéri, utólag lehet csatolni az összes ilyen dokumentumot. Lépd át azt a részt, vagy ha lehet, akkor jelöld, hogy érettségi várható éve 2012.
2012. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! és így is el fogják fogadni? 2012- t adtam meg én is. Mert ugye a jelentkezést feb.24-ig le kell adni. az érettségi bizonyitványt pedig majd nyár felé kapom meg.
2012. febr. 12. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Muszáj elfogadniuk, mivel a jelentkezők 90 %-a még nem rendelkezik érettségi bizonyítvánnyal :)
2012. febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!