Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha fősulin egy tárgyból...

Ha fősulin egy tárgyból megvan az aláírásom és most egyéni konzultációval meg lett hirdetve, akkor a CV-s időszakban el kell mennem belőle vizsgázni?

Figyelt kérdés
Ebből a tárgyból meg van az aláírásom, csak első évben nem tudtam elmenni vizsgázni, a cv pedig nem sikerült és most egyéni konzultációval tudom csak felvenni (utólagosan -nem volt elég hely meghirdetve, meg úgy voltam vele hogy inkább halasztom ezt a tárgyat mert nem túl könnyű). Most elmondták azt is hogy ha nem sikerül a cv akkor elmehetek még a félév végén vizsgázni, de ha nem lesz meg másodszorra sem most tavasszal/nyáron akkor elbocsátanak az intézményből. Eléggé el vagyok keseredve :(.
2012. febr. 13. 10:07
 1/4 A kérdező kommentje:
más is jár/ járt már hasonló cipőben?
2012. febr. 13. 11:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Őszintén hányszor kérdezed még meg???

Ez a 4. ilyen kérdésed.

T A N Á R O D D A L beszéltél már?!

2012. febr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen beszéltem, csak kíváncsi voltam arra hogy más mit tett ilyen esetben :(
2012. febr. 13. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom ezt írtad már 8x...
2012. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!