Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek fizessem ki?

Szerintetek fizessem ki?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden és érthetően felvázolni a helyzetet. Tavaly érettségiztem rendesen, de idén csinálok kiegészítőérettségit , tanuló jogviszonyom van. A régi iskolám nem tudja állni, hogy náluk érettségizzek, mert - mivel jogviszonyban állok - nekem nem kell fizetni, így viszont nekik kell állni a vizsga szervezését, 17ezer forint. Jelentkeztem a kormányhivatalnál, ott közölték, hogy tuti nem a volt sulimba fognak beosztani, ami azért rossz, mert nincsenek szóbeli tételeim, ugrottak az esélyeim. Most apukám felajánlotta, hogy kifizeti azt a pénzt, azzal a feltétellel, hogy vegyenek majd fel, ha nem, akkor majd visszafizetem. Szerintetek adjunk ki ennyi pénzt? Az a problémám, hogy én nem szeretném apumat ennyi pénzzel lehúzni, mikor direkt részben azért mentem szakmára, hogy ingyen érettségizhessek. Mit gondoltok? Ő ajánlotta fel, én nem kértem.
2012. febr. 13. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:
ez attól függ, hogy mi a kiegészítő tárgy és hogy megy neked. ha úgy érzed, hogy annyira perfektül megy, hogy bármelyik tanárnál simán levizsgáznál, akkor értelemszerűen mindegy, hogy hol teszed. ha viszont jóban vagy a volt tanároddal, és tényleg nagyon fontos, hogy minden pontot marhára felhúzzanak (mert idegen helyen nem biztos, hogy annyira kedvesen javítanak), akkor fizesd ki!
2012. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!