Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik szakra jelentkezzek...

Melyik szakra jelentkezzek ezek közül?

Figyelt kérdés

Én így jelölném most:


1. ELTE-BTK - Történelem - ANA

2. Károli Gáspár Református Egyetem-BTK - Történelem - ANA

3. ELTE-BTK - Anglisztika - ANA

4. Károli Gáspár Református Egyetem-BTK - Anglisztika - ANA


És mivel ezek mellé ingyen lehet az önköltségesre beadni, így:


5. ELTE-BTK - Történelem - ANK

6. Károli Gáspár Református Egyetem-BTK - Történelem - ANK

7. ELTE-BTK - Anglisztika - ANK

8. Károli Gáspár Református Egyetem-BTK - Anglisztika - ANK


KRE-re ugye kevesebb pont kell a helyekre, és most hogy levették a közgáz meg jogi helyeket, így gondolom többen fognak BTK-ra jelentkezni szval ide BTK-ra is nehezebb lesz bekerülni. Szerintetek jelöljem inkább 2.-nak az ELTE anglisztikát, aztán utána a Károli törit? Vagy mit javasoltok? Holnap el kéne küldeni.

Ja, és azt légyszi ne írja senki, hogy tökmindegy mert wc papírnak se jó az egész meg stb, majd ha így lesz akkor elmegyek gipszkartonszerelőnek.. ;)


2012. febr. 13. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok hozzászólni, szerintem a prioritást neked kell eldönteni, VISZONT: a jelentkezési határidő február 24-re módosult, van még 1 heted elküldeni.
2012. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, tudok róla de kösz.

Amúgy eredetileg ELTE BTK történelem-régészet, szabad bölcsészet, informatikus könyvtárost jelöltem volna így sorrendben a 3. 4. 5. helyre az ELTE töri és anglisztika után, de most ilyenre mint a 4. 5. már tényleg nem mennék szívesen. Akkor már inkább Károli az ELTE után sztem sztem.

2012. febr. 13. 22:44
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából csak azt nem tudom, hogy 2. helyre legyen inkább ELTE anglisztika, és akkor utána a két Károli, majd az önköltségesek? Azért ELTE az ELTE, aztán anglisztikáról át lehet menni majd törire is akár, nem?

Ha meg nem vesznek fel egyikre se, akkor ott a Károli.

2012. febr. 13. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!