Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvétli eljárás díjának...

A felvétli eljárás díjának banki átutalása során a közlemény rovatba nemcsak a felvételi azonosítóm, hanem a nevem is bekerült. Azt olvastam felvin, hogy a közleményben csak az azonosító szerepelhet. Érvényes lesz-e az átutalásom?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van lesz egy szorgalmas alkalmazott aki a hibásnak feltüntetett átutalást megnézi és kijavítja.

Ha peched van a gép félrelöki és nagy ívben tesznek rá.

Akkor ugrott a pénzed és újra be kell fizetned.

2012. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Semmi lehetőségem ninsc hogy módosítsam az adatokat?
2012. febr. 14. 16:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos semmi, viszont ha teheted fizesd be újra pénzt és a felvételi végeztével a túlfizetést igényeld vissza, ennek kb 400ft a kezelési költsége és visszakapod a pénzt, az nem veszik el, csak a bizonylatokat kell bemutatni.

A felvi.hu-n azt hiszem van pontos leírása a visszaigénylésnek. Az a pénz legalább nem vész el efelől nyugodt lehetsz.

2012. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Érdekes, betelefonáltam az Oktatási Hivatalban, azt mondták hogy elfogadják úgy is ha bele van írva a nevem. A kérdés csak az hogy mennyire hihetek a szavukban
2012. febr. 14. 16:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Na igen, én is betelefonáltam azzal hogy nincs folyószámlám, banki befizetést elfogadnak, a válasz igen volt, bankban meg közölték hogy ez nem így működik csak utalni lehet!

Remélem neked tényleg elfogadják, de én úgy tudom hogy a a befizetést számítógép könyveli el. Ugye országosan kb 30000 felvételiző befizetéséről van szó. Ha a gép nem fogadja el névvel együtt akkor válik kérdésessé hogy mit csinálnak vele, ez pedig az amit korábban írtam.

Te tudod de én nem 9000 ft miatt kockáztatnám a felvételimet, inkább visszaigényelném a túlfizetést utólag.

2012. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már miért ne fogadnák el úgy hogy ha a neve is rajta szerepel?Az lenne cink ha az azonosítója lemaradt volna mert úgy már necces ha csak a neve van feltüntetve és azonosító nuku!
2012. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

2 érettségire is jelentkeztem, emelt szintű matek és info, ami ugye 39000 Ft, ott is bekerült az érettségi iktatószám mellé a nevem... onnan is lehet-e pénzt visszaigényelni?

Semmiképpen nem szeretnék kockáztatni, viszont nem vagyunk túl jó anyagi helyzetben ahhoz hogy mégegyszer 39000-et befizessek.

2012. febr. 14. 16:42
 8/11 anonim ***** válasza:
ne parázz nem lesz semmi baj!
2012. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
pározok, mert ha tényleg gép kezeli az átutalásokat és félredobja majd akkor hogy érettségizzek?
2012. febr. 14. 16:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Bár ezt nem tudom biztosra de szerintem onnan is vissza lehet igényelni a túlfizetést, ha hiba miatt fizettél 2x.

Viszont a felvi nem 39 csak 9 ezer bár az se kevés de kibírható.

Na igen ne parázzon, a saját felvételidre is ezt mondanád?

Vagy inkább menjen biztosra és visszaigényli azt a 9000-et?

De ha anyagilag nem megy akkor, hagyhatod hátha elfogadják, és ha mégsem a pótfelvételin megpróbálhatsz bejutni, igaz akkor már nem válogathatsz kedved szerint.

2012. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!