Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha biológiából érettségi...

Ha biológiából érettségi projekt írására kényszerítenek, kit perlejek, és mivel?

Figyelt kérdés
ELVILEG persze lehet A-tételt húzni, de GYAKORLATILAG nem, és gyanítom, hogy az elmúlt években sem lehetett. Aláírattak velünk egy papírt, hogy TUDOMÁSUL VESSZÜK (nem beletörődünk!!), hogy így KELL teljesítenünk (nem volt rajta választási lehetőség). Kötve hiszem, hogy ez szabályos.
2012. febr. 14. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
ne sírjon a szád, hanem írd meg azt a gagyi projektet. azt úgyis sokkal könnyebb megcsinálni, annak idején én is azt választottam.
2012. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szabálytalan, az Oktatási Hivatalhoz kell fordulni, hogy végezzenek törvényességi ellenőrzést.
2012. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Látom, olyan unalmas az életed, hogy van időd cseszegetni. De én értelmet adok neki! Írd meg helyettem! Már elkezdtem, megírom, mi kell még!!! De tényleg, ha beleegyezel.
2012. márc. 11. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!