Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen sorrendben irnátok be...

Milyen sorrendben irnátok be a jelentkezésbe a sulikat a helyemben?

Figyelt kérdés

1.SE:dietetikus

2. SZIE: épitett környezetmérnök asszisztens

3. WJLF: környezettan


Ez az én sorrendem,csak a problémák a következők:

Dietetikus szak nagyon érdekel,de azon havonta egy hetet kell bent lennem. 3hónapig. S ez nehéz szinte lehetetlen megoldani a 2.5 éves mellett. Ugyanis nem bölcsis,s mivel nincs melóhelyem nem veszik be.(Még csak 22 hós,de mire odajutunk szeptemberben lesz 2.5)

Szie: tetszene ez is de ez levelezőn megy,ergo péntek és szombat. Ez még valahogy megoldható apukával... Hogy vegyen arra a pár napra szabit..

WJLF: ez csak egy ötlet,mert tetszik amit tanitanak és könnyen el tudnék lehet vele helyezkedni annak ellenére hogy gyakori szak.

Nem maradtam még le róla mert 24-ig lehet beadni a papirokat, s már elkezdtem kitölteni..Mit javasoltok?


2012. febr. 15. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szülő, szóval tudom így könnyű beszélni, de ha esetleg tudnál bármilyen megoldást találni arra, hogy vigyázzanak a gyerekedre, az lenne a jó megoldás... Mert ha az első hely az, amire vágysz, hogy elvégezd, úgy leszel igazán elégedett szerintem, ha azt választod, még ha kellemetlenségekkel is jár.
2012. febr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kérdésre nem válaszoltam, bocs. :)

Szóval az első az, amit te is írtál, én másodiknak írnám a környezettant, és utoljára az asszisztenst, de azt hiszem csak azért, mert arról még nem hallottam.

2012. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia! szerintem ha nappalis hallgató vagy, akkor is kötelesek bevenni! ezt csak egy lábjegyzetnek írom :) nagyon sok helyen van összefüggés a nappali tagozatok és a főállás között! de ezt jogi fórumokon érdekllődd meg, ne bízd magad egy dadára ilyen szempontból, normális embereket kérdezz meg!
2012. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja, és szerintem is környezettan! ha ragaszkodsz a dietetikushoz, menjen az 1. helyre!
2012. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) A gyermek vigyázás az a kényes kérdés,ezért nem tudok dülőre jutni.. S a 2.szak egy helyen van csak az országban. Nem nappalira mennék,levelezőre. S nem tudom hogy vennék be. Mondjuk itt a kerületi bölcsik oldalán irják,h beveszik ideiglenes vigyázással is csak igazoljam hogy tanulok..
2012. febr. 15. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:
na, hát ha beveszik, akkor meg van oldva:)
2012. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
levelezon van kornyezettan? :O
2012. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Itt van igen,de szerintem máshol is...
2012. febr. 15. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!