Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Sakk...

Most mit csináljak? Sakk mattban vagyok! (LENT)

Figyelt kérdés
Na szóval, év eleje óta sokat hiányzok. Gyakran vagyok beteg de NÉHA lógok is. A családi állapot katasztrófa, szegények is vagyunk. Mindenki örökös ba**gatása már teljesen kikészített, állandóan gyomoridegem van. Eléggé sokszor történt meg hogy nem voltam képes egyszerűen leülni tanulni, ezért szülő írt papírt hogy xy dolgozatot yx -kor kelljen csak megírnom. És ez nagyon gyakran előfordult, túl sokszor. Megint sz*rul vagyok szédülök, hányingerem van mert csesztettek a tanárok egész nap és szívtam. Hőemelkedésem van megmértük. Holnap TZ úgyhogy még cikibb ha nem megyek be... Most mit csináljak? Szarul vagyok, nem megy a tanulás, lehet suliban is rosszul leszek, szóval ha bemegyek írok egy karót és rosszul is leszek + gyalog járok haza, és max. még jobban megbetegszem... Ha nem megyek be akkor meg úgy rám szál másnap a kedves kis igazgató úr (Magyar tanár is) hogy teljesen ki leszek készítve. Most mit csináljak?? Sakk Matt. 13/F
2012. febr. 15. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de annyira nem értem a problémádat. Pl kapásból az, hogy gyalog jársz haza, hát én meg bejárós vagyok, és szintén sokat sétálok, de még nem ártott meg.

Miért nem tudsz tanulni? Nincs sehol egy nyugodt, csendes sarok? Otthon szülőkkel van gond? Az mit jelent, hogy "mindenki örökös b*szogatása"? Mert nekem most ebből az írásból inkább az jön le, hogy kedved nincsen tanulni. Ezek a sz*rul vagyok, meg szédülök meg hasonló tünetek tanulás előtt tipikusan arra utalnak, hogy inkább kifogásokat keresel. Ha valamit nagyon meg akarsz tanulni azt meg tudod tanulni. Ha sokat vagy beteg, akkor miért lógsz? Lehet, hogy csak néha teszed ezt, de egyrészt 13 évesen nem is értem minek kell lógni, másrészt, ha tudod ,hogy mindenképpen sokat hiányzol akkor ne szítsd tovább a tüzet.

2012. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha annyira sz*rul vagy akkor ne itt a gép előtt ülj, hanem feküdj az ágyban és TV nélkül (attól majd a fejed is fájni fog) kúráld magad. Ha pedig vagy annyira jól, hogy gépezz, akkor ahhoz is elég egészséges vagy, hogy leülj tanulni. Rajta!
2012. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!