Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a tavalyi ponthatárnál...

Ha a tavalyi ponthatárnál 5o-60 ponttal lesz több pontom, akkor már biztos, hogy bekerülök a PTE TTK-ra? Vagy biztosítsam be magam még egy középfokú nyelvvizsgával is?

Figyelt kérdés
te mit csinálnátok?
2012. febr. 16. 04:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos mivel az alsó ponthatárt is megemelik!Próbáld meg inkább nyelvvizsgával, úgy biztosabb..
2012. febr. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, de nem árt a nyelvvizsga most, mert egyetem alatt nyelvtanulás nélkül nehezebb lesz megszerezni és sokat is felejtesz addig.


Amúgy melyik szakra jönnél? Én is PTE-TTK-ra járok.

2012. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kémiára szeretnék menni, ezt jelölöm meg első helyen. Te milyen szakra jársz? Nagyon örülnék neki, ha adnál pár tanácsot, vagy észrevételt az egyetemmel/szakkal kapcsolatban. :) ha gondolod irj egy pm-t!
2012. febr. 16. 17:46
 4/6 anonim ***** válasza:
300-320 ponttal szerintem már simán beférsz. én is kémiás vagyok, csak szombathelyen (NYME).
2012. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
324 ponttal számolok, nem a legrosszabb, de nem is a legjobb esetben.... ehhez tudnék még plusz 28 pontot szerezni egy középfokú nyelvvizsgával! Szóval olyan 352 pontra számítok! De akkor a 324 ponttal igen csak pengeélen táncolnék, szóval akkor irány a nyelvvizsga!
2012. febr. 16. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Én gazdinfos vagyok ttk-n szóval a kémiás dolgokkal kapcsolatban nincs tapasztalatom. De ha bármi kérdésed van írj. :-)
2012. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!