Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik 1 igazolatlan óra...

Mi történik 1 igazolatlan óra után?

Figyelt kérdés

Volt olyan oszt. társam akinek 2 azaz KETTŐ igazolatlan után szóltak a gyámügynek -.- másnak meg a 10 igazolatlanját lazán kitörli 2 kattintással

De tegyük fel normális lesz az osztályfőnök. Ezért az 1-ért értesítik a szülőt vagy egy "ejnyebejnye" valószínűbb?


2012. febr. 16. 14:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
27%
Szabó te vagy az?
2012. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Méé mit csináltál? Senki sem tudja neked igazolni?
2012. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
nekem is volt egy a bizibe :D azt nem volt semmi xdd
2012. febr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Kovács megmondtam, hogy ma matek dolgozatot írsz!! Mit mondok így majd anyádnak???
2012. febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
25%

Ha valakinek van egy igazolatlan órája, annak év végén nem lehet ötös a magatartás jegye, legjobb esetben is csak négyes.

Három igazolatlan óra alatt elvileg csak figyelmeztetnek (lehet írásban is), felette viszont komolyabb szankciók is lehetnek. De ez attól is függ, hogy a tanuló tanköteles-e vagy nem. Ha valaki nem tanköteles, három igazolatlan óra után akár kirúghatják az iskolából is, és ilyenkor vissza kell fizetni a családi pótlékot. De erre csak 3 óra felett kerülhet sor, egy igazolatlannal legrosszabb esetben egy figyelmeztető levelet kaptok, és egy osztályzattal rosszabb lesz a magatartásod.

2012. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ez csak sulitól függ vagy nem tudom, de nálunk már 1igazolatlan után értesítik a jegyzőt és családlátogatás lesz
2012. febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

se szabó se kovács nem vagyok xD

Utolsó: nálunk azért ennyire nem kemények, nincs olyan gyerek akinek ne lett volna legalább 1 igazolatlanja

2012. febr. 16. 18:07
 8/13 anonim ***** válasza:
általánosba alláitólag lehet 20 is
2012. febr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*állítólag
2012. febr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Látom már, hogy miért 33% az átlagot előző... Lehet 20 is de 10-nél már a legelcseszettebb iskolában is jegyzőt hívnak.
2012. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!