Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelvvizsgát hol lehet egyesít...

Nyelvvizsgát hol lehet egyesíteni?

Figyelt kérdés
Van egy Origo szóbeli és a ECL írásbeli nyelvvizsgám. Hol tudom ezeket egyesíteni? Egyáltalán kell-e egyesítenem. Mi értelme van?
2012. febr. 16. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

2 különböző bizonyítványt nem lehet fizikailag összegyúrni, de nyugi, egynek számít. Márcsak azért se menne, mert nem is ugyanabban a vizsgaközpontban tetted le őket, és az egyik (Origó) kétnyelvű, a másik (ECL) egynyelvű.

De mint mondtam, komplexnek számít, tehát mondhatod, hogy középfokú nyelvvizsgád van. (Amennyiben mindkettő B2 :P, ezt nem írtad le)

Szóval külön maradnak, és így jelentenek egy egészet.

2012. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van ennek jelentősége egyébként bárhol is? Mondjuk felvételinél vagy esetleg olyan munkahelyen ahol fizetnek érte. Vagy a lényeg, hogy megvan és kész.
2012. febr. 16. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy megvan..

Őszintén, szerintem max annyi 'hátrányod' származik belőle, hogy ha felvételin csatolnod kell, akkor 2 bizonyítványt fénymásolsz le és nem csak egyet vagy ha a munkahelyen bemutatod (a legtöbb helyen meg se nézik, nem írják elő melyik vizsgaközpontban tedd le) akkor 2 darabban van meg.

De ennek is annyi oka lehet, hogy tényleg nem számít, letehetted külön, mert pl az egyiknél nem sikerült az a rész vagy azért, mert adott időben csak az egyik vizsgarészre volt időd/energiád/pénzed... nem kell ezt firtatni, megvannak és kész.

Különben semmilyen hátrányod nem származik belőle, senkit nem érdekel hol tetted le és mikor (jó, persze a felvételinél számít :P)

Nem kell görcsölni, középfokú C-d van és pont. Önéletrajzban is nyugodtan írhatod annak, mert az!

2012. febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!