Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi az idei központi...

Mennyi az idei központi országos átlaga?

Figyelt kérdés

Ismeretségi köröm egyes tagjai váltig állítják, hogy egy 60 és 65 pont közötti érték, nekem viszont nehezemre esik elhinni ezt, már csak azért is, mert osztályunkból össz-vissz négy főnek sikerült 70 felett teljesítenie, sőt az évfolyam nagy részének is 50 körüli eredmény köszön vissza az értékelőlapjáról. Ha netalán tud valaki fix információval szolgálni, megköszönöm, de a reális becsléseket sem tekintem hasztalannak.

14/L


2012. febr. 16. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hű, már mióta várok erre, sűrűn köszönöm.:D
2012. febr. 17. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
összesen 47,79 az átlag?? az az érdekes hogy a tehetséggondozós jobb lett.
2012. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valóban meglepő, az általam megjelölt iskolák egyikének sem szerepelt a követelménylistáján, de ennek ellenére belenéztem és enyhén szólva nem úgy jött le, hogy 45 percet vesz igénybe a megoldása, pedig a "natúr verzió" sem volt piskóta.
2012. márc. 7. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
tényleg meglepő.. neked hány pontod lett?
2012. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A matek 39, magyarból csak 34-et sikerült összekaparnom, mert épphogy bele tudtam kezdeni a fogalmazásba, annyira szoros volt az időkorlát. Hát igen, nem valami fényes, de legalább az átlagnál jobb.
2012. márc. 15. 16:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a magyar ment rosszabbul az kB olyan 37-38 pont, amet viszont jobban ment az kB 45 pontos lett. Szóval most elegge felek h nem vesznek fel oda ahova akartam menni (az orszag egyik legjobb gimije) pedig amúgy otthon az volt h 48 pontos magyart és max pontos matekot irtam😞
2016. jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!