Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOTE koliban mennyire lehet...

SOTE koliban mennyire lehet tanulni, nagyon sok a buli?

Figyelt kérdés

2012. febr. 17. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok SOTE-s, de az biztos, hogy minden koliban van olyan időpont, amikor csend KELL, hogy legyen, hogy mindenki tanulhasson. Bulik valószínűleg vannak, de szerintem más is akar tanulni, gondolom amikor sok zh van, akkor mindenki tanul, és senki nem bulizik.
2012. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bensdorp ***** válasza:
Elvileg a rektor betiltott mindennemű kollégiumi bulit a West Balkános eset után, de előfordul elég nagy hangzavar. Legfontosabb, hogy a gólyatáborban keress olyan szobatársakat magadnak, akik szintén inkább tanulni szeretnének. Egyébként vannak tanulószobák, ill. el lehet sétálni a könyvtárakba, leginkább oda járnak, akik tanulnak.
2012. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
West Balkán??? mi történt akkor?
2012. febr. 17. 19:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Meghalt három lány, mert agyontaposta őket a tömeg.

Hogyhogy nem hallottál róla?

[link]

2012. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik koliban meg lehet oldani a tanulást.
2012. febr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, de arról hallottam. Azt hittem, hogy konkrétan a SOTE koliban történt valami.
2012. febr. 18. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!