Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségin gáz, ha úgy írok,...

Érettségin gáz, ha úgy írok, hogy nem kötöm össze a betűket csak simán egymás mellé írom?

Figyelt kérdés

Mint ahogy itt is írja az oldal, szóval nyomtatottan vagy hogy.. Az érdekli azt aki javítja, hogy nincs össze kötve egy betű sem a másikkal?


Egyik tanárom szerint igen, másik szerint nem.


2012. febr. 18. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát... ha neked az a természetes kézírásod, akkor senkinek egy szava sem lehet. Ha én Times New Romanban tudok írni, akkor bizony abban írom az érettségimet... :)
2012. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyar érettségin 10 pontot levonhatnak érte, de ez nem ügy az emberek 95%-tól ezt le is vonják, szépen írunk :)
2012. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem hiszem hogy az irásmododat firtatnák. nyelvtanbol is max a helyesirást szerintem...bár nálunk nem volt ilyen. nekem érvelést kellett csinálnom egy témával kapcsolatban.abban semmi ilyen nem volt...amugyis megváltozik mindenki irása a dedó óta...én se kötöm össze néhány betümet nem volt gond. ha olvashatatlan az viszont gáz de gyanitom nálad ilyen nincs:)
2012. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szóközök mindenképpen legyenek egyértelműek és összességében is legyen olvasható. Amúgy szerintem nem. Csak magyarból tudom elképzelni, hogy gond lehet, ha közép szintre mész, és nagyon konzervatív a tanárod. Nem hiszem, hogy baj lehet abból, ha rákérdezel, hogy mit is várnak el. Ha valamelyik nagyon csökönyös, akkor még van időd begyakorolni a folyóírást...
2012. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Annó engem is beparáztattak ezzel. Aztán a fenét sem érdekelte. Azt mondta a tanárom, hogy ha ez a természetes kézírásom, akkor írjak így aztán kész.

Nem is tudok folyóírással írni, csak nyomtatott kisbetűkkel...

2012. febr. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!