Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőoktatásba való jelentkezé...

Felsőoktatásba való jelentkezésnél, nem kell a felvételi laphoz igazolványképet csatolni?

Figyelt kérdés
A diák igénylés miatt gondolom. Most akarom leadni a jelentkezési lapom.
2012. febr. 20. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy rémlik igen, illetve ha hitelesek még itt a források: [link]


Akkor:

"Diákigazolványhoz szükséges fényképet és aláírást kizárólag JPG formátumban lehet feltölteni, maximálisan 1 MB méretben.

A fénykép és aláírás elfogadásának feltétele továbbá, hogy az arc, illetve az aláírás a feltöltött kép teljes területének döntő részét kitöltse, tehát jelentős üres (fehér) terület ne legyen a képen. Gyakori hiba, hogy A4-es lap egésze kerül feltöltésre, amelynek közepén kis méretben látható az aláírás."

2012. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én hagyományos, postai úton szeretnék jelentkezni. Többször is átolvastam a jelentkezés menetét, de nem találtam erről szóló információt. Vannak kis képeim itthon, igazolványképek, akkor ezek közül egyet beletegyek a borítékba?
2012. febr. 20. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
én e-felvin keresztül jelentkeztem és nem kért ilyet :O
2012. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak onnan gondolom, hogy kell, mert én már pár éve jelentkeztem felsőoktatásba, és úgy emlékszem, akkor kellett beletenni.
2012. febr. 20. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!