Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon bosszantó és gyakran...

Nagyon bosszantó és gyakran az idegropi szélén állok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

szal van egy 6.os csaj, aki régen dagadt volt de lefogyott és ő a suli legmenőbb csaja. Van két osztálytársam,akik szintén eléggé fent vannak,de ők ettől nem szálltak el,vagy nemis veszik észre.

szval ő eléggé nagypofájú uri kisasszonynak hiszi magát egy csomó népszerű gyerekkel jóban van. és nagyon bosszant mikor nagyseggű kis senki volt a hangját sem ismertem..

nagyon sokan utálják főleg a mi osztályunkból.

a 8.osok, de még a volt 8.ok is köel állnak hozzá.

dereka kint van és olyan kis ringyó hogy huh. de látszik ám,csak érdekböl barátkozik velük.

néha nagyon kivagyok tőle.

ugy gondoltam megverem 8, év végén :D

a hejesirási hibákat nézzétek el,lécci....


2012. febr. 21. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen irigy vagy! Megdolgozott a népszerűségéért, nem értem, hogy mért fáj ez neked.
2012. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már vannak fontosabb dolgok is az életben pl helyesírás
2012. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eh...

Mellesleg ez tök reális dolog. Amíg a külseje miatt visszahúzódott volt a változás után élvezi, hogy ha a figyelem központjában lehet. Ha ő ezt elviszi addig, hogy kicsit lengén öltözködik stb. ez nem tudom téged miért érdekel. Azzal viszont szerintem valamit kezdeni kéne, hogy te ezen vagy kiakadva.

Kicsit kioktató lesz amit most mondok, de 8-os vagy még "kicsi" de valami középsuli/gimi most fog jönni aztán netalántán még egy egyetem/fősuli is. Ezzel kéne foglalkozni szal, hogy 13-14 lehetsz még gyerek de lassan már nem...

No de tényleg nem kioktatni akartalak csak gondoltam ha minimálisan is de el tudnál valami értelmesebb dologról is gondolkodni (jövőd) akkor nem ilyen baromságokon lennél kiakadva.

2012. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
52%
üsd ki :D
2012. febr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem vagyok irigy. egyébként megjegyzem hogy ocsmány:D mármint arcra.

ez a népszerűség is eléggé zavar. legyenek az iskolában kisebb-nagyobb csoportok és azon belül legyen már valaki menő és ne akarja uralni a sulit.

próbálok nem foglalkozni vele de a jelenléte olyan szinten irritál hogy falhoz csapnám mint egy gumilabdát.

nem akarok népszerű lenni, h mit akarok az csak egy másik történet ..

szval kéne valami ami elfoglal ugy gondolatban vagy fizikailag az iskolában

2012. febr. 22. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:
agresszív hülye vagy.
2012. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lehet xd de ez nem segít
2012. febr. 23. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!