Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeptembertől koleszos leszek....

Szeptembertől koleszos leszek. Mikor kell jelentkezni? Ti szerettek koleszosok lenni?

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy, felvesznek a fősulira, és oda fogok koleszba is járni. Akkor kell jelentkezni, amikor már tudom, hogy felvettek? Nem szeretnék lemaradni róla, még időben akarok lenni, hogy szobát is tudjak választani.

Mellesleg érdekelne még minden, ami a kolival kapcsolatos. Tapasztalatok, élmények, stb:)


2012. febr. 22. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Koliba jelentkezni azután kell hogy megtudtad hogy felvettek. A felvételi értesítővel együtt küldik a kolis jelentkezési lapot, legalábbis nálunk. Szobát pedig nem lehet választani, ott leszel ahova beosztanak. Már annak is örülni kell, ha kap az ember kolit. :-) Melyik fősuliba jelentkezel?
2012. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát én utálok koleszos lenni.

soha nem voltam még koleszos, és most ez rossz így. Azt látom, hogy amikor tanulni kell, 3x annyi ideig tart felfogni valamit, mint otthon normál körülmények között. Aludni sem mindig akkor aludhatok, amikor akarok, van hogy csak pár órával később... még sorolhatnám, hogy mi nem tetszik, de ez a 2 a legfőbb indok.

biztos lesznek majd olyan válaszolók, akik írják, hogy közösségi élet meg ilyesmi.. hát én nem ezért vagyok a koliban, hanem csupán azért, mert harmadannyiba kerül, mint egy albérlet. Én minden héten alig várom már a péntekeket, illetve számolom a vizsgaidőszakig hátralévő heteket, már csak 12 van.. aztán meg még jónéhány félév.

Tudom, nem feltétlen ez a jó hozzáállás, de a véleményemet kérdezted. Én semmi jót nem tudok mondani a kollégiumi életről, de egyelőre nem tudok mást tenni, ki kell bírni.

2012. febr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szolnokra szeretnék. Sok embertől hallottam, hogy a koli jó, persze valaki mondta azt is, hogy neki nem tetszett... Sok kedvem sincs naponta beutazni, az albérlet drága, így maradt ez. Köszönöm a válaszokat! :)
2012. febr. 25. 14:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Szolnokon csak az egyik koli a jó, de az drágább is..de szerintem megéri, ott jó a közösségi élet is. Bár nem oda járok, de párszor voltam bent.
2012. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó ezt hallani :) és melyik a jobb? az újabb?
2012. febr. 26. 12:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az AEV koli. a sokemeletes.Általában kétágyas szobák, lift, modern bútorok. Szerintem nagyon szép.
2012. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Èn eddig bejárós voltam, de az nagyon lefárasztja az embert, és a tanulási -esetleg pihenési időből- vesz el nagyon sokat. A kollégiumban legalább később kelhetsz, és ezzel megspórolsz egy kis pihiidőt. Mostmár én is koleszos vagyok (Mezőtúron ;) ) és sokkal pihentebb vagyok, ràadásul több időt tudok a tanulásra fordítani.

Ha jól alkalmazkodsz, a közösséggel sem lesz baj, és nagyon jól fogod magad érezni, sőt, ha megszereted, nagyon fogod várni a beköltözést.

Nekem eddig csak jó tapasztalataim vannak, és remélem neked is pozitív csalódás lesz a szeptemberi beköltözés :))

2013. aug. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azóta már eltelt egy év, és nagyon tetszik az egész kolis élet. Már alig várom hogy szeptemberbe újra beköltözhessek :) Utolsó válaszoló: Mezőtúr nincs is olyan messze Szolnoktól :) az neked is fősulis kolesz?
2013. aug. 25. 15:59
 9/9 anonim válasza:
Igen, egész közel van :) Neem, én a 8 osztályos gimiben 7.-es vagyok :))
2013. szept. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!