Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS meddig és hogyan lehet...

SÜRGŐS meddig és hogyan lehet változtatni E-felvin a jelentkezési sorrenden?

Figyelt kérdés

A Kérvénytárban lévő "Kérelem jelentkezés módosítására" dokumentumban : [link]


azt írják MÁRC.1-IG lehet 1 alkalommal módosítani.

De itt mindenkitől azt olvasom,(meg úgy tudom eddig is úgy volt),hogy júl.10-ig lehet.


MOST AKKOR MI AZ IGAZ?

És ha változtathatok egyszer,az még nem jelenti azt,hogy csak egy helyet módosíthatok ugye? Akkor akár átvariálhatom az egészet ugye?



2012. febr. 23. 16:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

És légyszi nézzétek meg ezt a kérdésemet is,mert sorrend szempontjából ez sem mindegy és már adnám le a jelentkezésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

Köszönöm!

2012. febr. 23. 16:22
 2/12 anonim ***** válasza:
"A besorolási döntés várhatóan 2012. július 24-én fog megszületni" vagyis 1000% hogy március 1 a határidő
2012. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akkor itt miért írják mind júl. 10-et?:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..


A másik kérdésem is megnéznéd,amit az első kommentemben írok? Senki nem válaszol sehol!?:(

2012. febr. 23. 17:01
 4/12 anonim ***** válasza:
elolvastam!Én is ALK- ra jelentkezem és nem tudok róla hogy lenne ilyen!szerintem ha elérjük a ponthatárt akkor felvesznek
2012. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én meg tudod mit nem értek? ez mi?

A JELENTKEZÉSI SORREND MÓDOSÍTÁSA


A sorrendmódosításra a regisztrációs csomag kézhezvételét követően, legkésőbb 2012. január 10-éig van lehetőség. A regisztrációs csomag megérkezését azért kell megvárni, hogy a sorrendmódosítással csak azt követően éljen a jelentkező, ha már leellenőrizte, hogy adatai és jelentkezései helyesen kerültek-e rögzítésre a 2012. évi keresztféléves felsőoktatási felvételi eljárás központi elektronikus adatbázisában.


A felsőoktatási felvételi szabályok értelmében a fenti határidőig csak egyszeri sorrendmódosításra van lehetőség! A módosítási kérelem csak akkor tekinthető érvényesnek, ha megfelel a következő formai követelményeknek: tartalmaznia kell a jelentkező nevét, a jelentkező felvételi azonosító számát (ez a regisztrációs levélben megtalálható), a pontosan megjelölt új sorrendet (amelyben cs

2012. febr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
milyen január10?
2012. febr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Benne van a szövegben,hogy a "2012. évi keresztféléves felsőoktatási felvételi eljárás"-ról van szó,tehát nem az általam érintett szeptemberben induló képzésekről.


Én azóta mióta erre a március 1-i időpontra rábukkantam folyamatosan hívom a felvit de foglalt.

Nem tudom már,hogy mit higyjek!?

ALK-val kapcsolatban sem.

2012. febr. 23. 17:35
 8/12 anonim ***** válasza:
amit a kérdésben belinkeltél, az szerintem az a módosító lap, vagy azoknak szól, akik még a január 31-i módosítás előtt feladták postán a jelentkezési lapjukat, szerintem nyugodj meg, maga a sorrenmódosítás júl. 10-ig tart
2012. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszod!:) Le is adom most a jelentkezést! Remélem nem nézik hogy ki mikor illetve milyen későn!?:)
2012. febr. 23. 23:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is emiatt aggódtam, de pár hete beszéltem a felvisekkel és mondták, hogy a regisztrációs csomagba lesz majd egy felhasználónév, meg jelszó amivel be tudsz lépni a módosításhoz. Júni 10-ig egyenlen alkalommal teheted meg ezt. :)


Eredményes felvételit! :)

2012. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!