Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítene valaki? Ha valaki a...

Segítene valaki? Ha valaki a debreceni egyetem Népegészségügyi Karára jár Egészségügyi gondozás és prevenció szak, népegészségügyi ellenőr szakirányon az kérem segítsen!

Figyelt kérdés
Ha egy ilyen ember ír erre, lenne hozzá pár kérdésem. NAGYON FONTOS! ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!

2012. febr. 23. 18:35
 1/5 anonim válasza:
Szia! Én ott végeztem tavaly. Várom a kérdéseket :)
2012. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Engem az érdekelne,hogy milyen idegen nyelvet kell tanulni, illetve mi a szaknyelv. Mert én ezt olvastam A Debreceni Egyetem Képzési Programjában (2011-2012):

Angol nyelv I. kritériumfelt. 60 60 Gy

Angol nyelv II. kritériumfelt. 60 60 K Angol nyelv I.

Angol szaknyelv I. szakmai törzs 60 60 3 K

TUDOM,HOGY EZ ÍGY VÁLASZ A KÉRDÉSEMRE,DE AZÉRT EZ ELÉG FURCSA, HISZ PL. GYÓGYTORNÁSZ SZAKIRÁNYON VAN NÉMET IS, ÉN PEDIG NÉMETET TANULOK.

Angol szaknyelv II. szakmai törzs 60 60 3 K Angol szaknyelv I.

2012. febr. 27. 16:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ritkán tudok neten lenni, úgyhogy ha később válaszolok előre is boccs.
2012. febr. 27. 17:33
 4/5 anonim válasza:
Szia! Igen, sajnos el kell hogy keserítselek, tényleg angol a kötelező szakmai nyelv. Én sem értem igazán h miért is van ez, anno nálunk is elég nagy felháborodást keltett a dolog.
2012. febr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Az angolt kezdőként kezdjük, vagy olyan embereket várnak akik már rendelkeznek angol tudással? Egyébként mennyire nehéz, nemcsak az angol, hanem így az egész?
2012. márc. 7. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!