Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudtok a Nemzeti Közszolgá...

Xy35 kérdése:

Mit tudtok a Nemzeti Közszolgálati Egyetem közigazgatás tudományi karáról? És ezen belül az igazgatásszervezői szakról.

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 17:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sokat nem lehet tudni róla, mivel még csak most alakult az egyetem :D
2012. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

ez eddig a corvinus igazgatásszervező szaka volt, szal esetleg ha valaki arról tud vmit?



egyébként én jelentkeztem ide:)

2012. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is ezt jelöltem meg elsőnek. :)
2012. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez a szak lényegében ennyi: jog a gyakorlatban. Megismerkedsz a közigazgatás alapintézményeivel (kormány, minisztérium, önkormányzatok jogai, története, szervezési elvei, eljárásai), a jog közigazgatással kapcsolatos részeivel; közgázt, szociológiát, politológiát, EU-s ismereteket, kommunikációt tanulsz. Kemény, sokat kell tanulni. Persze, ha érdekelnek a fentiek, nyilván könnyebb. De csak akkor ajánlom, ha tényleg érdekelnek. Engem sajnos nem annyira, és széllel szemben nagyon nehéz... :S
2012. febr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok (tudommég új a stzakirány ezen az egyetemen) de elhelyezkedési esély mennyire valószínű? És amúgy a migrációs szakirányon a rendészettudományi karon van hallgatói egyenruha? éslőni tanítják amigrációs szakirányos hallgatókat? (mellesleg az ezen a szakon végzetteknem rendészeti intézményben hanem a bevándorlási hivatalban tudnakelhelyezkedni)
2012. febr. 25. 16:23
 6/16 anonim ***** válasza:
5%
Büfé szak, könnyű elvégezni. Annak ideális, aki a semmitérő diplomákat gyűjti.
2012. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
utolsó az igazgatásszervezői szakirányról beszélsz?
2012. febr. 27. 15:13
 8/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólóról azt gyanítom, hogy nem igazán lát bele a közigazgatási szak rejtelmeibe. Aki egy kicsit is benne van, az nem mond olyat, hogy büfészak, és könnyű elvégezni.
2012. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
egyetértek szerintem sem büfészak...büfészak a kommunikáció... de mind1 :) szerintetek a migrációs szakirányon a rendőrtisztikaron belül kell hallgatói egyenruha? és ha kell mindne órára kell?
2012. márc. 4. 17:08
 10/16 anonim ***** válasza:
nem kell egyenruha szerintem. és egyébként meg szerintem sem büfészak:D igazán elterjedt ez a szó és nagyon tud idegesiteni ha ezt használják:D miért kéne megitélni valamit amit az ember még nem próbált? lehet valaki számára ez és az büfészak másnak meg az az álma..... és abból fog megélni. kezdd el, végezd el, legyél határozott, szeresd, és majd lesz ami lesz. az élet 100000 váratlan, akadályt, lehetőséget, alkalmat kinál, nem lehet tudni mi lesz pár év múlva sőt azt se hogy mi lesz holnap:) sok sikert ehhez a szakhoz, egyébként én is NKE- igazgatásszervezőt jelöltem:) és amugy most meg már nem számit mi a büfészak és mi nem..örüljünk ha akárhova is bekerülünk államin:D
2012. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!