Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Karinthy Frigyes Gimnáziumba...

Karinthy Frigyes Gimnáziumba átiratkozás, így átvennének?

Figyelt kérdés

A kéttan angolra szeretnék átiratkozni,(11.-re szept-től)de nyilván én nem olyan jól beszélek angolul,mert nem tanultam a törihez,bioszhoz stb a megfelelő szavakat,de egy nyár alatt szerintem tudnék pótolni.Valamint én olaszt tanulok jelenleg és ott spanyolt szeretnék,de szerintem egy nyár alatt az 1 év lemaradásból fel tudnék zárkózni.Amúgy 4,7 az átlagom.

Vagy itt kell valami tesztet írni,hogy átvegyenek vagy hogy működik?

Aki tud valamit segítseen köszi:)


2012. febr. 25. 09:39
 1/1 anonim válasza:
Én is szándékoztam átjelentkezni a Karinthyba, kitünövel, majd közölték h semmi lehetőség rá, ha 8-ban nem oda felvételiztem célirányosan. Úgyhogy kalap, kabát. (azota is nagyon szúrja az oldalam, h anno nem oda mentem) Szerintem nagyon jo suli, főleg a kéttannyelvű része..:/
2013. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!