Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt Magyarországon olyan...

Van itt Magyarországon olyan középiskola, amelyikben van gyógypedagógiával foglalkozó szak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,most gimnáziumba járok. Gimnázium után szeretnék gyógypedagógia főiskolára menni(úgy tudom Budapesten van ilyen) Szeretnék érdeklődni, hogy van-e ehhez kapcsolódó középiskola is, vagy érdemes gimnáziumban maradnom?
2012. febr. 25. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Maradj a gimiben, hajts rá a magyarra és a biológiára.

Utána irány az ELTE-BGGYTF.

Sok sikert!

2012. febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Különben ha egészségügyi szakközépbe mész, akkor tanulhatsz egészségügyi alapismereteket, amiből érettségizhetsz és azt beszámítják. De ha erős gimibe jársz, akkor inkább maradj ott, és foglalkozz sokat a biosszal meg a magyarral, szerintem.
2012. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Budapesten a Raoul Wallenbergben [link]


van gyógypedagógiai asszisztens képzés, ami egyébként többletpontszámot ad a felvételire is. Bővebben itt találsz róla infot: [link]

2012. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!