Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » KECSKEMÉTIEK! A KKK központban...

KECSKEMÉTIEK! A KKK központban fizetni kell a képzésért? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Szeretnék jelentkezni a KKKba nyelvtanfolyamra.Érettségi előtt állok,18 vagyok.Így ez lehetséges lenne?Ha igen kell-e fizetni érte?

[link]


2012. febr. 25. 19:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Valakinek esetleg tapasztalat?Ha nem is erről,de önmagába az itt folyó képzésekről..
2012. febr. 25. 20:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! én dolgoztam egy darabig ott adminisztrációs munkakörben


Vannak önköltséges(fizetős) és munkaügy által támogatott képzések is.

A KKK folyamatosan pályázik h minél több ingyenes képzést indíthassanak, de sajnos nem mindig nyerik el a pályázatokat, és ha el is nyerik korlátozott h hány fő kerül be 1-1 képzésre.

Egyébként maguk a képzések jók, szuperül felszerelt gyakorlati termek vannak az oktatók is mind nagyon hozzáértőek.


A honlapról ill személyesen érdemes folyamatosan tájékozódni az aktuális képzésekről!

2012. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

amúgy (ingyenes) nyelvtanfolyam leginkább valami szakmához kötötten szokott lenni.. pl kereskedelmi szaknyelv, vagy hasonló)


és inkább munkaügyben regisztrált álláskeresőkenk van ilyen..

Szóval lehet h neked nem tudnak ilyet ajánlani. Ingyenes formában.. De érdeklődd meg személyesen! vagy telefonon!

2012. márc. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!