Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt már az érettségi jelentke...

Volt már az érettségi jelentkezés határideje? Lehet valamit tenni, ha lekéstem?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom 25.éig lehetett jelentkezni érettségi vizsgára. Igaz ez? Lehet valamit tenni, ha lekéstem, hogy még idén érettségizzek?

2012. febr. 26. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze. Októberben még lesz érettségi.
2012. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de májusban már semmiféle képpen nem érettségizhetek?
2012. febr. 26. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem
2012. febr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

február 24 volt a határidő,mint a felvételinél.

a májusiról lecsúsztál marad az októberi.

2012. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagy kár.. De köszi a gyors válaszokat. Legalább marad időm októberig felkészülni még jobban
2012. febr. 26. 17:48
 6/9 anonim ***** válasza:
azt olvastam, hogy van még valamilyen 8 napos határidő szerűség a jelentkezés után, de ennek utána kell érdeklődni mihamarabb
2012. febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így van. Én is olvastam ilyet, hogy még van 8 napod, hogy benyújts egy kérelmet a lekésett határidő miatt. Úgy hallottam általában elfogadják. Csak cselekedj minél előbb. Nézd meg pontosan mit kell tenned az oktatási hivatal honlapján:)
2012. febr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csupán egy kérdésem lenne, hogy lehet az ilyet lekésni? 4éve tudtad, hogy mikor fogsz érettségizni.
2012. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Gondolom már nem diákként érettségizett.
2023. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!