Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a 2011-es...

Mit gondoltok a 2011-es Szentágothai anatómiai atlaszról?

Figyelt kérdés
Érdemes újat venni? Nem orvosi képzésen vagyok.

2012. febr. 28. 18:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Link a könyvhöz: [link]
2012. febr. 28. 18:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van másik atlaszod, akkor halál felesleges. Minek még egy? De ha nem orosin vagy, miért kell orvosi atlasz?
2012. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem érdemes. Nálunk sokan tanultak 15-20 éves atlaszból is és levizsgáztak. A tartalom nem változik, max a felépítés.

De ha már új atlaszt akarsz, akkor ne egy meglévő könyv új kiadását vedd meg, hanem legalább egy másik fajtát, pl: Sobottát.

2012. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy értettem az újat, hogy nem használt. Nincs más anatómia atlaszom, és ha már úgyis veszek, akkor gondoltam egy újabb kiadást veszek. Gyógytornász szakon vagyok, azért kell az atlasz.
2012. febr. 28. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!