Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ajánlanátok jó Matek könyvet...

Ajánlanátok jó Matek könyvet Érettségire való felkészüléshez?

Figyelt kérdés

Fontos lenne hogy tömör legyen, de könnyen emészthető legyen a nyelvezete. Középszinten szeretném megcsinálni a matek érettségit, legalább 75%-osra szeretném hogy sikerüljön.

Jelenleg 2-es vagyok matekból, szóval ebben az utolsó 2 hónapban kell ráhajráznom, amiben 1 jó könyv nagy segítség lenne.

Jöhetnek esetleg általatok jónak ítélt matekkal foglalkozó weboldalak is, esetleg youtube csatornák, bárhonnan szívesen fogadom a tudást . :D


Előre is köszönöm!


2012. márc. 1. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de nekem ez jutott eszembe a kérdés láttán, lehet, hogy magya érettséire jól jön majd :D


e nyomorú faj! - Gyáva nemzedék,

Míg a szerencse mosolyog feletted,

Mint napsugárban a légy, szemtelen,

Istent, erényt, gúnyolva taposó - - -

De hogyha a vész ajtódon kopog,

Ha Istennek hatalmas újja érint,

Gyáván hunyász, rútúl kétségb'eső.

2012. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt talán van pár alap dolog, valamint könyvként vannak neten tucatszám érettségire felkészítő könyvek google-ben rákeresel még boltot is kidob ahol megkaphatod.

Annyit még írnék, hogy ha most kettes vagy akkor nem feltétlen fog sikerülni a 75%. Tény, hogy nem nehéz de a matek olyan tárgy, hogy ha nem is tanul az ember de ha van hozzá érzéke már az órai anyagból több ráragad, szóval hacsak nem úgy vagy kettes, hogy az órákra se jársz szerintem nehéz/lehetetlen lesz.

2012. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, suliban néztük már ezt a weblapot. Kérdés azért irányult könyvre mivel matek érettségibe ahogy megnéztem csak a alattomos buktatókra kell odafigyelni, a többi csak képletbe való behelyettesítés. Kettes pedig csak a lustaságom, és az iskolai motiválatlanságnak köszönhető, odafigyeléssel szerintem tudnák hozni egy jobb szintet, de már mind 1, szóval marad az hogy érettségin mindent beleadok! :)
2012. márc. 1. 22:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint tudnék :)
2012. márc. 1. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Első, szerintem azért áll most nagyon neki a tanulásnak, mert megváltoztak a keretszámok, és most műszaki pályára akar menni.
2012. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azta, matek tanárnőnk nagyon beindult, sokkal jobban magyaráz mint eddig bármikor, vagy csak jobban figyelek, nemtudom, de kezdem megérteni a dolgokat. :D

Odafigyelés fontosabb minden könyvnél!

2012. márc. 26. 14:23
 7/7 A kérdező kommentje:

60% lett, de egyik típusfeladatot nem néztem át ami 14 pontot ért volna, pedig az is könnyű volt. :) Na nembaj, én lettem az top 3 matekos az osztályban xDDDDDDDDDDDDDD

Első válaszolót meg nyaljon dinoszaurusz talpat.

2012. jún. 21. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!