Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges gyerek mellett...

Lehetséges gyerek mellett elvégezni az állatorvosit?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Hacsak nem vagy milliomos.



A napi kiadási kölstségedet szorozd fel négyszeresére

(a gyerekkel töltött idő miatt is amig szintén nem tudsz pénzt keresni), plusz kalkulálj rá egy 25% os vésztartalékot.



Egyáltalán lehet melózni állatorvosi mellett?

Hagyja az egyetem?

2012. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Ez hogy jön ide, hogy lehet-e melózni? Tanulni akar mellette, nem melózni.


Amúgy meg, egy rakás karrierépítő anyuka többet tölt a munkahelyén, mint amennyit egy állatorvos hallgatónak az egyetemen valaha is kell. Tanulni otthon tanulhatsz, az én anyám is 12 óra után még hozza haza a munkáját. Felnőttem. Felnőtt még millió gyerek is.


Annak idején a hátukra kötötték a gyereket és mentek kapálni, azok is felnőttek.


Mindent lehet, csak akarni kell, dadával, bölcsivel, ovival, apai, nagyszülői, nénikei segítséggel.

2012. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lenne mellette szülői, nagyszülői, apai támogatás, apai fizetés, szóval nem kellene dolgoznom (még).
2012. márc. 6. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!