Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Át szeretnék iratkozni nyelvi...

Át szeretnék iratkozni nyelvi előkészítős iskolából, rendes tagozatú szakra. Lehet-e vizsgák fejében kihagyni egy évet?

Figyelt kérdés

Nos, anno nyelvi előkészítős iskolába jelentkeztem, azaz 10. évfolyamban a 9.-est vesszük 11.-ben értelemszerűen a 10.-est. 13. évfolyamban lenne az érettségi.

Most vagyok 11.-es ami azt jelenti, hogy ha átíratkoznék egy másik iskolába, olyan tagozatra, ami nem nyelvi előkészítős, akkor 10. osztályba kerülnék. Nos, a kérdésem az lenne, hogy lehet-e ilyen esetben vizsgát tenni a 11. éves tananyagból, hogy 12. osztályban kezdhessek, mint végzős?


Milyen kritériumoknak kell megfelelni? Mikor van a vizsga? Mik szerepelnek a vizsgában és milyen tantárgyakból kell ilyenkor vizsgázni?


Előre is köszönöm!


2012. márc. 5. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyen nincs, gondolj bele, akkor egy évet átugranál
2012. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el abba a suliba, ahová át szeretnél menni és tedd fel ott ugyanezeket a kérdéseket. Valószínűleg kompetensebb választ fogsz kapni, mint itt a neten.
2012. márc. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem sincs ilyen.
2012. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen lehetőség, én is így vagyok (vagyis én nem akarok átmenni) aki megtette az osztályomból.. Nem is lehet ennyi mindenből vizsgázni, meg akkor mindenki megtenné, tömeges vándorlás lenne.
2012. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!