Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudnám a legkönyebben...

Hol tudnám a legkönyebben eladni a régi jó állapotú tankönyveimet a neten?

Figyelt kérdés
Sok szép tankönyvem van, olyanok is találhatóak köztük, amik vadonatújak. Nem vagyok nagyon jártas, az ilyen oldalakon, ahol hirdetéseket lehet feladni, ingyen. Nagyon megköszönném a segítséget! :)
2012. márc. 8. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
én vaterán vásároltam már sok tankönyvet. igaz mind 1 ft-ról indult, nem akartam megvenni, mert egyszer régen már énis megvettem őket, így kb 200 ft/darabért vettem meg. esetleg ha tankönyvcsomagot álltasz össze, az lenne a legjobb.
2012. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam arra, hogy egybe feltenni a 9-től 12-ig könyveket kis csomagokban. Ami olyan, azt úgy is szeretném. Az érettségiseket pedig külön külön...


a vatera az fizetős lenne?

2012. márc. 8. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, fizetős. feltöltési díj van,és eladási ár után fizetendő díj. hitelesíteni is kell, mobilt is,és lakcímet is (vagyis meg kell várni míg a címedre küldenek egy leveet egy kóddal)
2012. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!