Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom felbontani a 2...

Hogyan tudom felbontani a 2 éves tanulószerződésemet?

Figyelt kérdés

Szeptember óta gyakorlaton vagyok egy helyen. Szeretnék helyet változtatni, mivel nem tanulok itt semmit. A többi társamhoz képest eléggé le vagyok maradva.


Hogyan tudok helyet változtatni? Illetve milyen tapasztalataitok vannak?


2012. márc. 14. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

"nem tanulok itt semmit. A többi társamhoz képest eléggé le vagyok maradva."

Itt azért ellentmondást látok. A többiek ezek szerint tanulnak valamit, mert van mit.

Miből gondolod, hogy ha helyet változtatsz, akkor fogsz tanulni? Itt miért nem teszed?

Helyváltoztatás: a szerződésben benne vannak mit kapsz Te és az is milyen szankciói vannak a szerződés felbontásának. El kell olvasni, az a Te kezedben van, Te írtad alá...

2012. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocsás meg, hogy kétértelmű voltam. Nos, nálunk mindenki más helyen gyakorlatozik. Ott ahol én vagyok egyedül vagyok tanuló. Igen, és nem tanulok semmit, mivel nem olyan feladatokat kapok, aminek köze van a szakmámhoz. Ha nem olyan munkát végzek, akkor nem lesz belőlem semmi.


A szerződést megváltozott, még nem kaptam belőle másolatot így nem tudom átböngészni a felbontást illetően. Részletesen elolvasni nem volt alkalmam, pedig el akartam!

2012. márc. 14. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!