Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most hova fordulhatok? Kinél...

Most hova fordulhatok? Kinél érdeklődjek? Diákigazolvány felsőoktatásban! Bővebben.

Figyelt kérdés
Novemberben igényeltem diákigazolványt, de még mindig nem küldték meg. Sokszor érdeklődtem, hogy akkor végül is mi van és mikor jön meg, de mindig azt mondták, hogy majd jön, átállás van elektronikus rendszerre, kicsit késik, de nemsokárs megjön! Eltelt négy hónap, és semmi. Ma már azzal kábítanak, hogy nem tudnak semmit, egy ideje nem jött diákigazolvány...most mégis kihez forduljak, ha a drága jó egyetem nem képes tenni semmit? Már szeretném megkapni, szóval szeretnék tanácsot kérni, mit tegyek! Előrd is köszönöm!
2012. márc. 19. 11:37
 1/5 Edward Cullen ® válasza:
hali! Detto ugyanebben a cipőben járok én is meg pár csoporttársam is. Pár napja azt mondták ,hogy új diákigazolvány lesz. De még nem tudnak semmit. Nem is gyártják. Azt se tudják ,h milyen lesz és ,h mikor kezdik el gyártani. Jó mi? Így megy ez Magyarországon :)
2012. márc. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez eléggé dühítő! Ujjal mutogatnak egymásra, ahelyett, hogy a problémát oldanák meg fele ennyi energiával és levelezéssel! Remélem, azért még idén hozzájutok a diákomhoz! :D
2012. ápr. 5. 12:39
 3/5 anonim válasza:
Megkaptátok már?? Én decemberben igényeltem...de gondolom még várhatok rá... :/
2012. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én november elején igényeltem, azaz 8 hónapja, és még mindig semmi! Neked?
2012. júl. 19. 22:15
 5/5 roxyyy13 válasza:
Én már meg sem lepődök, augusztus végén igényeltem.. de még mindig sehol :D Vicc....
2012. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!