Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Építész mérnöknek tanuló vagy...

Építész mérnöknek tanuló vagy már dolgozókhoz lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

naszóval...nem nagyon tudom hogy mi legyek majd...de ez a pálya eléggé érdekel. Szóval arra lennék kiváncsi hogy:

Milyen faktokat kellenék felvenni hozzá, és miből kéne jó érettségi?

Sopronhoz közel milyen iskolákba lehetne tanulni?

Az iskola neház ,szóval miket kell ott nagyon tudni, nehezek a vizgsát...stb?

És aki már dolgozik annak hogy nehéz e a munka, sokat kelle dolgozni..és kb mennyi a fizetés?



2012. márc. 21. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

matematika

fizika

ezekből tegyél emeltet. a fizika könnyebb. a matekot is simán meg lehet csinálni.

rajz

előkészítőre járj el, mert nagyon jó :)

szerintem Győr van a legközelebb hozzád, és elégjó a színvonal de a legjobb BME, ezt mindenki tudja.

2012. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és töri nem kell

fizika helyett ..mert azt annyira nem szeretem..a matek az megy abból má járok is ilyen előkészítőre

és rajz is?:O azt nem tudtam, de abból nincs fakt mondjuk az jól megy..vagyiis mangákat rajzolon és az is rajz, és az megy.

2012. ápr. 8. 08:56
 3/5 anonim ***** válasza:
latom te tenyleg nem nagyon mozogsz a temaban de semmi baj. a tortenelemre nem kell nagy hangsulyt fektetni. a fizika--erettsegi kovetelmeny --- tortenelem helyett nyomasd ezerrel. a matematika jol megy az nagyon jo bar egyetemen csak 2\3 felev nem tudom_ integralas matrixok stb... ebbol lehet hogy mindkettot emelten kene letenned hidd el az emelt fizika nem nehez!! a rajz nagyon kell! ebbol alkalmassagit is tartanak minden epiteszkarra. elegge megy a szures mar az alkalmassaginal. lehet hogy csodaszep mangakat meg animeket rajzolsz de ennek nem sok koze van ahhoz amit tudni kell rajzbol... ketiranypontban kompoziciot -(szek kockak hengerek stb.) - tonusozva kell megcsinalni plusz egy térrekonstrucio ez 1iranypontos. szerintem jarj el rajzfakultaciora ott foglalkozik veled a tanar kulon. ha teheted az egyetem altal szervezett rajzelokeszitore menj el en csak ajanlani tudom eletem legjobb dontese volt hogy bevallaltam :) a nagyon sokat fejlodhetsz de te sokat rajzolsz csak mas jellegueket,..es nem sok gondod lesz az alkalmassagival. : )
2012. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de jol gondold meg hogy tenyleg akarod e az epiteszmernok vegzettseget..ha mar a fizika nem tetszik..mert kemeny statika epuletfizika van :)
2012. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
háát..most igy egy kicsit elbizonytalanodtam..hát ugy általába a fizika dogáim is mibd 5ösök de az annyira nem érdekel inkább a matek meg a töri meg a rajz...igy ezekelle nincs valami építészeti dolog amire mehetnék és annyira nem kell hozzá a fizika?
2012. ápr. 9. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!