Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 15-éves lányom halaszthatna...

Rita1976 kérdése:

A 15-éves lányom halaszthatna e egy évet az iskolából ahová felvették most kezdené idén a szakiskolája első évét?

Figyelt kérdés
De sajnos külföldre kell mennem munkát vállaltam,és nincs akire itt hagyhatnám,de ha nem dolgozom éhen halunk.Aki tud válaszolni annak nagyon örülnék.

2012. márc. 22. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Elvileg van lehetőség ilyen esetekben rá, de a pontos módját nem tudom. Tíz éve érettségiztem, de többeket közülünk hasonló okokból kivettek a szüleik - ők visszajöhettek a suliba a külföldi 1 év után, de hiába kellett kint is iskolába járniuk, ott kellett folytatniuk a tanulmányaikat, ahol abbahagyták. Beszéld meg az iskolaigazgatóval a dolgot, ilyen esetekben azért eléggé segítőkészek szoktak lenni.
2012. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pár éve én is így voltam a fiammal.A fiam általános iskola után elkezdte volna a szakközépiskolát,de én is külföldre mentem,és jött velem.Mi a halasztás úgy intéztük,hogy bementünk a szakközépiskolába ahol adtak egy formanyomtatványt amiben le kellett írni a halasztási kérelmet 1 évre.Az igazgató jóváhagyta és ennyi.

Mivel mi végül is nem mentünk vissza,így nyáron jeleznem kellett a sulinak,hogy nem tartunk igényt a fiam helyére.

2012. márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!