Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek igazságos?

Ez szerintetek igazságos?

Figyelt kérdés

Az osztályunkba pár ember, megszekte a házirendet. Nem vallották be, hogy ki volt, ezért az egész osztály büntetést kapott.

Csak kiváncsi vagyok, hogy ki hogy vélekedik erről, hogy pár ember miatt mindenki bűnhődik.

Szerintem ez rohadtul igazságtalan...

Nektek mi a véleményetek az ilyenről?


2012. márc. 22. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazságtalanság... Nálunk is alkalmazták ezt, még általánosban, de mindig kapdosott tőle az ideg. A tanárral lehet beszélni, mi is megtettük annak idején, és volt rá példa, hogy belátta, hogy igazunk van. Próba szerencse...
2012. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az osztfővel mi is beszéltünk, de ezt a büntetést az egyik szaktanárunk adta, az meg teljesen gyogyós, és az osztfő azt mondta h nem tudja felülbírálni őt...szóval elegem van ma mindenből... :(
2012. márc. 22. 15:56
 3/3 anonim válasza:
Az semmi. Nálunk folyamatosan ez van, sőtt, tesiórán, az a híres tesitanár (K.T.) ha rossz az egyik gyerek, úgy kíséri el az öltözőbe, hogy folyamatosan rúgdossa. Mondok még egyet; útálja a lányokat, és valami baja van a női nemmel. Mikor a fiúk ordítoznak az öltözőbe, a lányokat öltözteti vissza, és nekik írja be a szaktanárit. Mikor meg egy lány sikít az ö,tözőbe, mert benyitna a fiúk, neki akarja beírni, ha bevallaná, és az összes lányt visszaöltözteti. De ha bevallaná, akkor szaktanárit kapna, úgyhogy megétem. Csak az a baj, hogy attól várják el, hogy bevallja, akinek már 2 szakija van, és ez még az oszi részéről is igazságtalan.
2012. máj. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!