Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki megbánta...

Van itt olyan aki megbánta azt a középiskolát amit választott? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Én gimiben mentem és igen, megbántam. És azt, hogy nem középiskolába mentem. Azóta már befejeztem a főiskolát is, mégis úgy érzem, ott 4évet feleslegesen csesztem el az életemből.
2012. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Geológiai Technikumban érettségiztem, / már meg szünt /, egy percet sem dolgoztam a szerzett szakmámban, fogorvosi asszisztens lettem. Egészségügyibe kellett volna mennem, azóta már biztosan fogorvos lennék.
2012. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egészségügyiben lehet, hogy jól megtanítják a szaktantárgyakat, de a biológiát és a kémiát szinte nevetség hogy milyen szinten. Hidd el, anya orvos, egészségügyi szakközépiskolába járt, rajta kívül mindenki kettesre érettségizett, senki nem értette, hogy hogyan sikerült kitűnővel...hát rengeteg magántanárral, nem azért, mert hülye volt, hanem mert amilyen szinten egy ilyen iskola tanítja a kémiát...nevetséges.
2012. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Első, a gimnázium és középiskola, a középiskolán belül van a szakközép, a gimnázium, és a szakmunkás.
2012. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon megbántam. Nyelvi osztály- úgy mentem oda, hogy nagyon jól megtanulom a nyelvet, 9-10. - nyelvvizsga stb...

Nem így lett, sőt sokaknak még 12.-re sem lett meg a középfok. Többi tárgy oktatása sem volt jó, bár itt én is hibáztam, mert nem tanultam (magamtól könyvekkel vagy magántanár) Szóval ha lehetne visszacsinálnám és a város legerősebb gimijébe mennék.

Miért kérdezed amúgy?:)

2012. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Énis megbántam félig meddig. Közgazdasági középiskolába járok, sokáig szerettem, de a nagyon unalmassá vált számomra már 3. évre a könyvelés, stb. És most azt se tudom merre tovább hisz semmihez nincs alapom a közgázon kivül, meg a matekon kivül.
2012. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert most vagyok 8.-os és jövőre olyan középiskolába fogok menni amire most ébresztettek rá ,hogy nem is olyan jó suli:(
2012. márc. 24. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!